26.05.2017

זה אחד מאותם בתים שאם הייתי צריכה לדמיין את בית חלומותיי, ז"א כשאני מדמיינת את בית חלומותיי, לא הייתי יכולה לתאר אותו יותר טוב מזה.

אין כאן הרגשה שמישהו בא ותכנן את החלל או עיצב אותו לפרטי פרטים. יש פשוט העמדה של הפריטים הנדרשים לתפקוד של בית, כל אחד במקומו המתבקש, הכי...

24.05.2017

MENU צילמו את קולקציית אביזרי האמבטיה שלהם בחדר האמבטיה הפרטי בביתו של Jonas Bjerre-Poulsen, אחד מהבעלים של Norm Architects, שעובדים בשיתוף פעולה צמוד עם המותג.

נדמה שזהו הרקע המושלם לפריטים, החדשים והיותר וותיקים, של המותג, שחולקים בדיוק את אותה אסתטיקה כמו החדר שבו הצ...

19.05.2017

היום נבקר בסטודיו של Christien Starkenburg בצפון הולנד.  קריסטין היא דור רביעי והבעלים של Jan de Jong, חנות עיצוב מפורסמת בפריסלנד שבצפון הולנד. את המותג העצמאי שלה SlowWood היא הקימה לפני שש שנים והוא מבטא את האני מאמין האישי שלה באורח חיים איטי.

המוצרים שלה הם ברי קיי...

12.05.2017

Lisa-Robertz עבדה בחנות העיצוב השוודית Artilleriet, שעל הדירה של בעליה כתבתי כאן לא מזמן.

היום יש לה סטודיו משלה לעיצוב פנים, אבל את המורשת והקו הסגנוני בהחלט ניתן לראות שהיא ספגה במקום עבודתה הקודם. בסיס נפלא להתחיל ממנו ולשלב בתוכו את כתב היד הייחודי שלה. 

יש בתים...

10.05.2017

ללא ספק שולחן העץ וראטן, מהמהדורה החדשה של קולקציית Stockholm של איקאה, גנב את ההצגה, גם בפוסט דירה לשבת של יום שישי האחרון, וגם באופן כללי בקולקציה החדשה. חוץ מהעובדה שבעיני הוא בכלל צריך לשמש לספסל צד להנחת דברים, כל מה שנכון עכשיו.

הוא גם פשוט וגם עדין, גם מלאכת יד ו...

05.05.2017

  

את הדירה הזו, באזור פרברי בשוודיה, החלטתי לפרסם כאן לא מפני שהיא מציגה עיצוב יוצא דופן, היא גם לא תכנס לרשימת ה"כאן אני רוצה לגור" שלי, החלטתי לשתף אותה משום שהיא מדגימה שגם בחלל נתון אפשר לייצר חדרים נעימים ופינות יפות, לבד, עם שימוש בחומרים ומוצרים פשוטים יחסי...

03.05.2017

 

בקטלוג אביב קייץ 2017 - , ממשיכה Tina K להנהיג את הקו הייחודי והמזוהה איתה. שילוב בין עיצוב סקנדינבי פשוט מחומרים טבעיים  להשפעות והשראות מעיצוב מרוקאי, הודי וויטנאמי.

מה שהחל כסגנון נישתי מושך יותר ויותר אוהדים ומתפשט גם בקרב חברות סקנדינביות אחרות שהחלו לפזול לעבר מק...

Please reload

Follow me
  • Facebook Black Round
  • Pinterest Black Round
  • RSS Black Round
  • Instagram - Black Circle
Tags
Archive