28.04.2017

ביתו של מלחין ומפיק מוזיקלי בהלסינקי, פינלנד, משלב בין האיכויות של המבנה המקורי למגוון של פריטי עיצוב עכשוויים. מעצבת הפנים הפינית Laura Seppänen בחרה לחשוף את השכבות האותנטיות של הבית- קיר לבנים אדומות ורצפת העץ המקורית שנצבעה בלבן.  

כשזה החומר האמיתי זה תמיד נראה נכו...

21.04.2017

מה שמשך לי את העיניים בדירה הזו, 68 מ"ר בשטוקהולם,  היו שני הסטנדים של הבגדים שמחליפים ארון בגדים קונבנציונאלי. אני לגמרי בעד השיטה  הזו ומשתמשת בה כבר שנים. יותר מאוורר, יותר מסודר, ורואים הכל- מאוד מקל על הזיהוי כשכל הבגדים הם באותו הצבע!

ואז גיליתי כאן דבר נוסף...

14.04.2017

לא חשבתי שאוכל שוב להעריך ולחבב מטבח שעשוי כולו עץ. זה מחזיר אותי כמה שנים אחורה, וכיום בדרך כלל אהיה מאוד מסויגת מאפשרות כזו. אבל הנה מסתבר שוב שאסור לפסול ולהחליט מראש. מטבח העץ האורכי בדירה הזו בשוודיה מוכיח שיש גם לזה מקום ושזה יכול (אולי שוב) לעבוד גם בשבילי.

לא רק...

07.04.2017

היום נצפין לאוסלו, נורבגיה. ביתה של הסטייליסית  Elisabeth Heier מופיע תכופות בבלוג שלה, שם אפשר לעקוב אחר ההשתנות של הדירה החדשה שלה כמו גם, ברקע, התחלפות עונות השנה. כבר אמרנו שיש תמיד קשר והשפעה של השני על הראשון.

הדירה מושכרת ולכן ההתערבויות של הדיירת הן מוגבלות, ועד...

05.04.2017

אני מאוד אוהבת את מילאנו, אבל אף פעם לא הייתי שם בזמן התערוכה. אני מודה שזה מלחיץ אותי קצת, עומס אנושי ועומס ויזואלי זה לא פשוט בשבילי. אז אני מעדיפה להתמקד בתערוכות וירידים מצומצמים יותר ויודעת שיבוא היום, כנראה בשנה הבאה, שלא אוכל להתחמק יותר ואצטרך לעשות את טבילת הא...

Please reload

Follow me
  • Facebook Black Round
  • Pinterest Black Round
  • RSS Black Round
  • Instagram - Black Circle
Tags
Archive
Please reload